07.07.2016

Ορκωμοσία Ιουλίου 2016

Tην Πέμπτη 14 Ιουλίου, ώρα 10.45 π.μ., στην αίθουσα συνεδριάσεων του Τμήματος (9ος όροφος, πτέρυγα 916) έχει προγραμματιστεί η ορκωμοσία των νέων αποφοίτων του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών.

Οδηγίες

Οι φοιτητές θα πρέπει να παραστούν στην ώρα τους, χωρίς καθυστέρηση.

Απαραίτητη προϋπόθεση για την ορκωμοσία: Θα πρέπει να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος την Τετάρτη Πέμπτη 14 Ιουλίου  και ώρα 10.00 προκειμένου να παραδώσουν φοιτητικό πάσο, ατέλεια, τρίπτυχο και βιβλιάριο υγείας (για τους κατόχους) και να συμπληρώσουν υπεύθυνη δήλωση ότι δεν έχουν εκκρεμότητες με τη Βιβλιοθήκη του Τμήματος.

Σε κάθε περίπτωση να παρακολουθείτε την ιστοσελίδα του Τμήματος για τυχόν αλλαγές.

Για διευκρινίσεις μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Γραμματέα Μπεναρδή Θεόφιλο στο 2107277950.