03.04.2017

Γνωριμία με τον Θοδωρή Αμπαζή

Στο πλαίσιο των δραστηριοτήτων του ΠΜΣ,οι φοιτητές του Α΄,του Β΄έτους ,καθώς και οι επί πτυχίω, παρακολούθησαν την Τετάρτη 29 Μαρτίου 2017 στο Εθνικό Θέατρο την παράσταση "Δαιμονισμένοι" του Ντοστογιέφσκι, σε σκηνοθεσία και μουσική του Αναπληρωτή Καλλιτεχνικού Διευθυντή του Εθνικού Θεάτρου Θοδωρή Αμπαζή.

Με αφορμή την παράσταση αυτή,θα ακολουθήσει συνάντηση γνωριμίας με τον διακεκριμένο σκηνοθέτη και μουσουργό Θοδωρή Αμπαζή, την Τετάρτη 5 Απριλίου 2017,στην Αίθουσα Προβών του Εθνικού Θεάτρου και ώρα 5μμ. Παρακαλούνται όλοι/ες φοιτητές/ριες του ΠΜΣ,να βρίσκονται στα εκδοτήρια του Εθνικού Θεάτρου,στην οδό Μενάνδρου,ένα τέταρτο νωρίτερα. Η παρουσία σας είναι υποχρεωτική.

Η Διευθύντρια του ΠΜΣ Χ.Σταματοπούλου-Βασιλάκου