08.11.2017

Αναβολή μαθημάτων κου Στεφανίδη (9-11-17)

Ο Καθηγητής κ. Μ.Στεφανίδης ανακοινώνει ότι αύριο Πέμπτη 9/11 δεν θα πραγματοποιήσει ούτε τα προπτυχιακά ούτε τα μεταπτυχιακά μαθήματα, λόγω του Συνεδρίου ANIMALIA που πραγματοποιείται στο Πάντειο Πανεπιστήμιο.

Τα μαθήματα θα αναπληρωθούν κανονικά σε ημερομηνίες που θα ανακοινωθούν εγκαίρως.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να παραστούν στις εισηγήσεις της Πέμπτης όπου μεταξύ των άλλων συμμετέχουν οι συνάδελφοι κ.Γ.Πεφάνης και η κ.Ε.Στεφανή.

Επίσης την Παρασκευή από τις 14:00 έως 17:00 στο ξενοδοχείο CARAVEL πραγματοποιείται ημερίδα αφιερωμένη στην ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ όπου συμμετέχουν η κ.Ε.Στιβανάκη με θέμα τον ΜΕΓΕΡΧΟΛΝΤ και ο κ.Μ.Στεφανίδης με θέμα την ΡΩΣΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ.

Σε όλες τις εκδηλώσεις η είσοδος είναι ελεύθερη.