16.02.2015

Αίτηση για ορκωμοσία μεταπτυχιακών φοιτητών (16.2.2015)

24.2.2015 μέχρι και 27.2.2015

Καλούνται οι φοιτητές του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών, οι οποίοι οι οποίοι έχουν ολοκληρώσει τη φοίτησή τους και επιθυμούν να ορκισθούν, να καταθέσουν την αίτηση ορκωμοσίας τους στη Γραμματεία του Τμήματος (3ος όροφος) από 24.2.2015 μέχρι και 27.2.2015 και ώρες 10:00-13:00. Η αίτηση επισυνάπτεται στην ανακοίνωση.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να έχουν μαζί τους φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας, την φοιτητική ταυτότητα (τρίπτυχο) του μεταπτυχιακού προγράμματος, το δελτίο φοιτητικού εισιτηρίου (πάσο) και το βιβλιάριο υγείας (όσοι είναι ασφαλισμένοι στο πανεπιστήμιο). Ακόμη, ένα αντίγραφο της διπλωµατικής εργασίας για τη Βιβλιοθήκη του Τμήματος (εφόσον δεν έχει ήδη κατατεθεί.

Η αίτηση ορκωμοσίας γίνεται αυτοπροσώπως ή με εξουσιοδότηση , με βεβαιωμένο το γνήσιο της υπογραφής του εξουσιοδοτούντος από οποιαδήποτε Διοικητική Αρχή ή Κ.Ε.Π.

Θα ακολουθήσει νεώτερη ανακοίνωση σχετικά με τις ακριβείς ημερομηνίες και ώρες ορκωμοσίας και παραλαβής των καθομολογήσεων