Αρχική » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Φοιτητικά Θέματα » Μεταπτυχιακοί φοιτητές » Προβολή Ανακοίνωσης για Μεταπτυχιακούς φοιτητές

Προβολή Ανακοίνωσης για Μεταπτυχιακούς φοιτητές

28.01.2016

Tελικές εξετάσεις α´κύκλου Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών περιόδου Φεβρουαρίου 2016

Όσοι μεταπτυχιακοί φοιτητές έχουν ολοκληρώσει τη φοίτησή τους και επιθυμούν να λάβουν μέρος στις τελικές γραπτές εξετάσεις του πρώτου κύκλου μεταπτυχιακών σπουδών περιόδου Φεβρουαρίου πρέπει να υποβάλουν αίτηση συμμετοχής στη Γραμματεία του Τμήματος έως την Παρασκευή 5 Φεβρουαρίου. Μαζί με την αίτηση θα καταθέσουν αντίτυπα όλων των εργασιών τους. Οι ημερομηνίες των εξετάσεων είναι Δευτέρα 15 και Τρίτη 16 Φεβρουαρίου, ώρα 15.00-18.00 στην πτέρυγα 916 (9ος όροφος).

Επισυνάπτεται η αίτηση και η ύλη για τις τελικές εξετάσεις στο ΠΜΣ Φεβρουαρίου 2016.