Αρχική » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις » Φοιτητικά Θέματα » Μεταπτυχιακοί φοιτητές » Προβολή Ανακοίνωσης για Μεταπτυχιακούς φοιτητές

Προβολή Ανακοίνωσης για Μεταπτυχιακούς φοιτητές

22.05.2015

Graduate πρόγραμμα Discovery

Για τελειόφοιτους / απόφοιτους μεταπτυχιακών σπουδών

Ξεκινήσε η διαδικασία υποβολής αιτήσεων για το graduate πρόγραμμα Discover.

Το πρόγραμμα Discover απευθύνεται σε τελειόφοιτους/απόφοιτους μεταπτυχιακών σπουδών ή Πολυτεχνικών Σχολών, δίνοντας τους τη δυνατότητα να αποκτήσουν πολύτιμη εργασιακή εμπειρία, αναδεικνύοντας ταυτόχρονα τις ικανότητές τους. Ουσιαστικά, αναζητούμε ανθρώπους με θέληση, πάθος, ενέργεια & νέες ιδέες. Ανθρώπους που μπορούν να κάνουν τη διαφορά, ανακαλύπτοντας καινοτόμους τρόπους να κάνουν τη δουλειά τους και είναι εξοικειωμένοι με την τεχνολογία & τις νέες τάσεις της εποχής.

Πρόκειται για ένα δυναμικό πρόγραμμα διάρκειας 2 ετών που αφορά σε επαγγελματική εμπειρία στα κεντρικά μας γραφεία στο Χαλάνδρι ή σε κάποιο από τα άλλα κτίρια της Αττικής και είναι δομημένο ως εξής:

Αρχικά τους δίνεται η δυνατότητα να γνωρίσουν διαφορετικά τμήματα της εταιρίας μέσω της εναλλαγής ρόλων. Απασχολούνται σε κατάστημα και στο τηλεφωνικό κέντρο και έπειτα αναλαμβάνουν δυο έργα (projects) διάρκειας πέντε μηνών το καθένα στους τομείς της τεχνολογίας, οικονομικών, marketing κλπ. Έχοντας ολοκληρώσει τα παραπάνω, στη συνέχεια τοποθετούνται με συγκεκριμένο ρόλο σε κάποια από τις διευθύνσεις της εταιρίας.

Οι προϋποθέσεις συμμετοχής στο πρόγραμμα είναι:

·         βαθμός πτυχίου από 7/10 και άνω

·         μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών (σε εξέλιξη ή ολοκληρωμένο)

·         εργασιακή εμπειρία όχι μεγαλύτερη από 2 χρόνια

Πληροφορίες, επίσης, μπορείτε να βρείτε στη σελίδα μας www.vodafone.gr/discover.

Apply μέσω της επίσημης σελίδας μας (www.vodafone.gr/discover). Από εκεί θα κάνουμε review το profile τους και να ξεκινήσουμε τη διαδικασία επιλογής. Η ημερομηνία υποβολής αιτήσεων είναι μέχρι τις 15.5.

Για όποια περαιτέρω διευκρίνιση ή πληροφορία χρειαστείτε, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου.

Iliana Sofou
RESOURCING CONSULTANT